Kontakt oss

Ønsker du å komme i kontakt med oss, benytter du kontaktinfoen på denne siden.

Ring oss på
61 32 30 00
Mail oss på
post@la.no

Kontoret er åpent mandag-torsdag kl 0800-1600. Fredager etter avtale.

Lunner Almenning,
Hadelandsveien 853,
2743 Harestua

Fredrik Bärnholdt

Eiendomsansvarlig
fredrik@la.no
91 87 08 01

Roar Enstrøm

Økonomisjef & bestyrer
roar@la.no
90 97 58 37

Amund Wøien

Skog- og Utmarksforvalter
amund@la.no
95 10 55 65

Otto Morten Haakenstad

Vedlikeholdsansvarlig
otto@la.no
45 29 16 86

Christoffer Bärnholdt

Controller
christoffer@la.no
93 03 55 22

Marius B. Utsigt

Eiendomsutvikler
marius@la.no
41 54 02 25

Oppsynstelefonen
40 60 55 55